Haber

Göztepe’nin yeni transferi Mateusz Lis: Göztepe’nin Süper Lig’deki yerinin yüzde 100 olduğunu söyleyebilirim

Göztepe’nin yeni transferi Mateusz Lis, Göztepe’nin İtalya kampında açıklamalarda bulundu. 26 yaşındaki Polonyalı kaleci, “Göztepe’nin Süper Lig’deki yeri yüzde 100 diyebilirim” dedi.

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Göztepe’ye Southampton’dan kiralık olarak katılan Mateusz Lis, kulübün İtalya kampındaki taşınabilir uygulaması hakkında açıklamalarda bulundu. Göztepe’nin profesyonel bir kulüp olduğunun altını çizen Mateusz Lis, “Burada her şey oyuncuların kendilerini geliştirmesi için. Oyuncuların ayak hareketleri gibi geliştirmek istediği temel konulardan ileri düzey antrenmanlara kadar her şey var.”

“Burada olmaktan mutluyum”

Personelin ve herkesin çok yardımcı olduğunu söyleyen Mateusz Lis, “Daha iyi olmak için her şeyimiz var. İzmir’i biliyorum. Geçen seneden hatırladığım için şehri görmeme gerek yok. Şehir en uygun şehir. Yaşıyorum. Tekrar burada olduğum için çok mutluyum. Kulüp olarak adettendir.” “Göztepe’nin yeri yüzde yüz Süper Lig’de diyebilirim. Bu kulüp Süper Lig’de olmalı ve olmak zorunda çünkü nezih bir stadyumu ve mükemmel taraftarları olan büyük bir kulüp.”

“Elimden gelenin en iyisini yapacağım”

Takımın her maçı kazanmasına yardımcı olmak istediğini ifade eden Lis, “Her topu durdurmak için her zaman yüzde yüzümü vereceğim. Kulübün her gün daha iyiye gitmesi için elimden gelenin en iyisini yapacağım ve elimden gelen her şeyi yapacağım” dedi.

“Taraftarımıza ihtiyacımız var”

Bu sezon taraftarlarına ihtiyaçları olduğunu vurgulayan Lis, taraftarlara da bir mesaj gönderdi:

“Onlara her maçı kazanmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı söylemek isterim. Ancak dönem boyunca bazı kötü anlar, bazı zor anlar olacak çünkü bu kolay değil ama onları kazanmak için her zaman yüzde 100’ümüzü vereceğimiz.” mutlu.” – İZMİR

koprukoyhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu