Ekonomi

Şişecam, global şirketlerin yöneticilerine dönüşüm sürecini anlattı

Cambridge Üniversitesi Judge Business School Executive MBA programına devam eden dev küresel şirketlerin yöneticileri Şişecam’ı ziyaret etti.

Şişecam’dan yapılan açıklamaya göre, Şişecam Genel Müdürü Görkem Elverici’nin ev sahipliğinde düzenlenen ziyarette Spotify, Microsoft, Morgan Stanley ve BP gibi küresel şirketlerin üst düzey yöneticilerinden oluşan katılımcılar, Şişecam’ın dönüşüm ve dijitalleşme yolculuğu hakkında bilgi aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Elverici, 2015 yılında ilk adımlarını attıklarını ve geleceğin Şişecam’ını kurmak için inşa ettikleri dönüşüm sürecinin bilgi aktarımı sırasında en önemli konu olduğunu belirtti.

Elverici dedi ki:

“Dijital ve organizasyonel dönüşüm yolculuğumuzda veri ve rakamlarla yönetme yeteneğimizi artıran, SAP’nin dünyadaki en kapsamlı dönüşüm projesi olarak bilinen Roots and Wings projemizi de misafirlerimize aktardık.

Ayrıca farklı faaliyet alanlarındaki şirketlerimizi “Tek Şişecam” çatısı altında toplama ve organizasyon yapımızı entegre etme sürecinde edindiğimiz tecrübeleri misafirlerimizle paylaştık.

Kapsamlı dönüşüm projemizin tamamlanması ile entegre teknolojik altyapımız ile tamamen farklılaşmış bir kurum haline geleceğiz. Kapsamlı ve bütünsel dönüşüm yolculuğumuzu Cambridge University Judge Business School Executive MBA programı öğrencilerine aktarmaktan mutluluk duyuyoruz.”

hazro-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu